Hem Kontakta oss

Kontakta oss

Vi som arbetar på Woodworks by Bergs

Tveka inte att höra av dig om du har några frågor eller är intresserad av våra produkter. Vi ser fram emot att höras!

Träskydd & Träteknik


Per Larsson
Ansvarig Träskydd & Träteknik
Tel:  +46 (0)10 199 85 10
Mail: per.larsson@woodworks.se

Katarina Ekstam
Projektsäljare, Stockholm/Mälardalen
Tel:  +46 (0)10 199 85 29
Mail:katarina.ekstam@woodworks.se

Hus


Erik Saverstam
Ansvarig Husförsäljning
Tel:  +46 (0)72 080 88 32
Mail: erik.saverstam@woodworks.se

Susanne Thorell
Visningsvärd Nybygget
Tel:  +46 (0)707 82 00 32
Mail: info@woodworks.se

Snickerier


Lars-Gunnar Björkdahl
Projektsäljare Snickerier
Tel:  +46 (0)727 31 95 10
Mail: lars-gunnar.bjorkdahl@woodworks.se

Huvudkontor


Per-Åke Bergh
VD
Tel:  +46 (0)736 73 61 16
Mail: per-ake.bergh@woodworks.se

Kim S. Nelly
Marknadsansvarig
Tel:  +46 (0)720 80 88 31
Mail: kim.nelly@woodworks.se

Maria Berggren
Ansvarig Backoffice
Tel:  +46 (0)10 199 85 60
Mail: maria.berggren@woodworks.se