Hem Kontakta oss

Kontakta oss

Vi som arbetar på Woodworks by Bergs

Tveka inte att höra av dig om du har några frågor eller är intresserad av våra produkter. Vi ser fram emot att höras!

Husprojekt


Per Larsson
Ansvarig Husprojekt
Tel:  +46 (0)73 840 05 00
Mail: per.larsson@woodworks.se

Hus


Erik Saverstam
Ansvarig Hus / Säljare Attefallshus & Fritidshus
Tel:  +46 (0)72 080 88 32
Mail: erik.saverstam@woodworks.se

Susanne Thorell
Visningsvärd Hus Nybygget
Tel:  +46 (0)707 82 00 32
Mail: info@woodworks.se

Johan Forsgren
Produktchef Utemöbler/Försäljning Attefallshus & Fritidshus
Tel:  +46 (0)706 71 58 11
Mail: johan.forsgren@woodworks.se

Snickerier


Lars-Gunnar Björkdahl
Projektsäljare Snickerier
Tel:  +46 (0)727 31 95 10
Mail: lars-gunnar.bjorkdahl@woodworks.se

Utemöbler


Johan Forsgren
Produktchef Utemöbler/Försäljning Attefallshus & Fritidshus
Tel:  +46 (0)706 71 58 11
Mail: johan.forsgren@woodworks.se

Huvudkontor


Per-Åke Bergh
VD
Tel:  +46 (0)736 73 61 16
Mail: per-ake.bergh@woodworks.se

Kim S. Nelly
Marknadsansvarig
Tel:  +46 (0)720 80 88 31
Mail: kim.nelly@woodworks.se

Maria Berggren
Ansvarig Backoffice
Tel:  +46 (0)10 199 85 60
Mail: maria.berggren@woodworks.se

Här finns vi

Växelnummer:  010-1998450 Infomail: info@woodworks.se


HUVUDKONTOR

Stora torget 3
598 37 Vimmerby

CONCEPT STORE

Lundgatan 5
598 40 Vimmerby

KONTOR ÅRE

Årevägen 55
837 52 Åre